Telèfons i adreces

Afegir a favorits
En persona:
Adreceu-vos a l'Ajuntament de Picanya, Pl. Espanya, 1
Horari: de 9.00 a 19.00 h (ininterrompudament) de dilluns a dijous, divendres de 9.00h a 17.00h

Per telèfon:
Tel. 961 594 460 (24h - 365 dies a l'any)

Correu electrònic:
A continuació estan els correus electrònics d'alguns departaments als que podeu adreçar-vos per a qualsevol dubte o consulta:
Ajuntament -
ajuntament@picanya.org
Alcalde - alcalde@picanya.org
Atenció Ciutadana (Picanya DIGA'M) - atenciociutadania@picanya.org
Àrea econòmica - areaeconomica@picanya.org
Urbanisme - urbanisme@picanya.org
Policia local - policia@picanya.org
Serveis personals - sp@picanya.org
Cultura i joventut - cultura@picanya.org
Esports - esports@picanya.org
Formació d'Adults - fpa@picanya.org
Desenvolupament - adl@picanya.org
Agència de l'Agricultor - ada@picanya.org
Serveis socials - serveissocials@picanya.org
Comunicació - comunicacio@picanya.org
Servei d'habitatge - habitatge@picanya.org
Biblioteca i centre d'estudi - biblioteca@picanya.org

Formulari "on-line" de consultes:
Per a les vostres consultes, aclarar dubtes, fer suggeriments o tramitar queixes podeu fer servir el formulari que trobareu si feu click sobre l'opció "on-line" del menú de la vostra esquerra.

Alcaldia:
Josep Almenar, Alcalde de Picanya, atén personalment a tots els veïns i veïnes interessats en parlar amb ell, cada dimecres des de les 18.00h. Cal demanar cita prèvia (per persona o per teléfon) davant el Servei Picanya DIGA'M





Tria idioma
Accessibilitat
Rebre informació
L'alt@veu Canals RSS
Guia ràpida
Atenció a la ciutadania
accesrapidmentor
Guia d'instal·lacions
Telèfons i adreces
Oficina Virtual
icona_acces_rapid_alqueria_moret
Emergències
logosaccesrapidoratge
Multimèdia
icona_reserva_esportiva
icona_acces_rapid_mobilitat
logosaccesrapidperiodic
Nova APPlicació municipal
mini_banner_app_2016_final
Nou vídeo.
bannerrmaig2017pacotortosa
Nou vídeo.
bannermaig2017jlroig
Nou vídeo.
bannermaigliterosarioraro
Nou vídeo.
bannertrobades2017
Nou vídeo.
banner10élligpicanya
Nova fotogaleria
fotogaleria_cicle_passeig_17
Nou vídeo.
bannerpicarts2017
Nou vídeo.
intercanviescolar2017
Nova fotogaleria
fotogaleria_5aPicaArts
Nou vídeo
bannercarrilbici2016
  Valid XHTML 1.0 Transitional    Validado con TAW